Tato nemovitost není dostupná

Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice

Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice Vysoce luxusní zařízená vila s krytým bazénem, Nebušice

Vysoce luxusní vila s krytým bazénem, v nádherné lokalitě Praha 6, Nebušice, přímo u lesa a přitom kousek do centra Prahy a na letiště Ruzyně. Dispozice 6+2, pozemek 1000m², zastavěná plocha 260m². Oplocení od uměleckého kováře, vyhřívané schody a vstup do domu. Velká garáž pro 2 auta. Jacuzzi pro 5 osob. Zahrada s cennými vzrostlými dřevinami a stromy. Osvětlení zahrady při setmění. Venkovní sezení s grilováním. Pojízdná brána, kamerový systém se záznamem na 1 roka, alarm a pohybovými i otřesovými čidly. Dvě velké terasy. Kotec pro psa.

Dispozice vily: Přízemí: Předsíň (vestavěné skříně Woodface, designové topení se skříňkou, podlahové vytápění), Hala s obývacím pokojem a výstupem na galerii s dveřmi do horních místností (výška stropu 6m, podlahové vytápění, ve zdech rozveden systém domácího kina, krb s pohonem v komíně, výška stropu 6m, skvělá akustika, cenný světlonoš), Jídelna (s výhledem na les, stůl pro 6 osob), Pracovna (kamerový systém, stylově zařízená, zvláštní vchod přes velkou terasu, výhled les), Luxusní kuchyně (žula Shiwakaski, spotřebiče Miele: varná deska, trouba s grilem a automatikou a parolyózou, kávovar, nahřívač hrnků a talířů, mikrovlná trouba s grilem a pečící automatikou, myčka nádobí, drtička odpadu, zabudovaná lednice s výrobníkem ledu, wc, schody do spodního podlaží, vchod do zimní zahrady), Zimní zahrada (sauna a infrasauna, coloroterapie, hvězdné nebe, wc pro bazén, východ na terasu), Bazén (délka 9,5m, atypický, klouzačka, solárium, sprcha s masáží, párou a rádiem, bezchlorový automatický systém dávkování, čištění vody a ohřevu, osvětlení, protiproud, 2× odvlhčovací jednotka).

První patro: Hlavní luxusní ložnice zařízená ve stylu Versace se soukromou koupelnou (atypické řešení stropu zlaceno 24 karátovým zlatem se zabudovaným osvětlením, terasa s posezením, předokenní žaluzie na dálkové ovládání, velká šatna se zabudovanými skříněmi Woodface), Koupelna pro hlavní ložnici (její hodnota přesahuje 1,5 mil.kč, plazma v obkladu, vana Hoesch s masáží, párou a osvětlením, skříňky Joop, wc s odvětráváním, mytím, sušením a desinfekcí), Druhá ložnice (také se soukromou koupelnou, oddělené wc, šatna s možností přestavby na další ložnici, předokenní žaluzie).

Suterén: Velká spíž, úklidová komora, kotelna se strojovnou pro bazén, samostatná garsoniéra s koupelnou a šatnou, velká prádelna a žehlírna, komora, velké garáže.

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Telekomunikace

telefon
50.112668
14.328756
Spojová, Praha 6 - Nebušice, Czech Republic
Cena
31 000 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně kompletního právního servisu a poplatků.
ID nabídky8165
AdresaSpojová, Praha 6 - Nebušice
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha500 m²
Plocha pozemku1 000 m²
Terasaano
Garážano (2 auta)
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Antonín Doubek Lipold

E-mail: thonyk@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 222 890

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter