Tato nemovitost není dostupná

Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!!

Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!! Unikátní nabídka byt 5+kk v prestižní lokalitě Hradčan s terasou s výhledem na Pražský Hrad!!

Nabídka krásného půdního bytu v OV. Jednoúrovňové 5+1 + 2× terasa, každá 14m², celková plocha tedy 212 m2. Jedna terasa u větší ložnice, druhá u obývacího pokoje a kuchyně. K dispozici 4 ložnice, kuchyn menší – spíše kuchynský kout, 3× toaleta. Byt se nachází v 5.patře s novým výtahem. Byt je po celkové rekonstrukci. V bytě vestavěná kuchyňská linka kompletně vybavená vestavěnými elektrospotřebiči, pračka, sušička, 2× komora, 2 x šatna. Vlastní plynové vytápění, plovoucí podlahy, dřevěné trámy v interiéru…Par­kování před domem. Lokalita. Praha 6 – Hradčany v blízkosti metra Hradčanská s výhledem do parku poblíž Písecké brány, Královské zahrady a Pražského hradu.

Telekomunikace

telefon
50.096941
14.407199
Na valech, Praha 6 - Hradčany, Czech Republic
Cena
46 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky8087
AdresaNa valech, Praha 6 - Hradčany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha184 m²
Terasaano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter