Tato nemovitost není dostupná

Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m², zahrada, garáž, klid a ticho

Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho Krásný rodinný dům v novostavbě nedaleko Prahy, 140m2, zahrada, garáž, klid a ticho

Nabízíme k pronájmu krásný rodinný dům v novostavbě. Dům je situováný na vlastním pozemku v Horoměřicích nedaleko Prahy. Dům (140m²) je v klidné lokalitě obce. Je zde telefon, pevné připojení k internetu. Vybavená kuchyně a dvě vybavené koupelny s připojením pro pračku. Plovoucí podlahy nebo dlažba. Dům má tři ložnice, obývací pokoj s jídelnou, pracovnu, komoru, šatnu a půdu. Je zde možnost využít garáž, která stojí před domem do ulice. Garáž je na dálkové ovládání. Ještě zde probíhají úpravy trávníku a zahrady. Dále pronajímatel nabízí možnost úklidu, hlídání dětí, úklid sněhu a zahrady. Výborná dostupnost Prahy buď autem do deseti minut do Dejvic nebo PID také do Dejvic. Cena k jednání!!!

Občanská vybavenost

dopravní spojení PID z Dejvického náměstí

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.129660
14.337328
Za Špejcharem, Horoměřice, Czech Republic
Cena
42 000 Kč
za měsíc
Poplatky+popl 4000
ID nabídky7931
AdresaZa Špejcharem, Horoměřice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha140 m²
Plocha pozemku0 m²
Balkónano
Garážano (1 auto )
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter