Tato nemovitost není dostupná

Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město

Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město Překrásný plně vybavený byt 3+kk v historickém jádru Prahy, Staré Město

Nabízíme k pronájmu překrásný plně vybavený byt 3+kk přímo v historickém centru Prahy, na Starém Městě. Plně klimatizovaný byt o 85 m2 se nachází v 5. patře historické budovy s výtahem. Byt je kompletně vybavený všemi spotřebiči – pračkou, sušičkou, lednicí, mrazničkou, sporákem, myčkou. Rovněž televize včetně kabelového připojení a internetu je k dispozici. Parkety. Dům má vlastní nonstop recepci a kamerový bezpeční systém. Pracovna je vybavená počítačem, tiskárnou, scannerem, DSL modem k dispozici. Prestižní lokalita nabízí kompletní občanskou vybavenost včetně výborné dostupnosti do všech částí Prahy.

Telekomunikace

telefon
50.090785
14.419264
Bílkova, Praha 1 - Josefov, Czech Republic
Cena
32 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky7910
AdresaBílkova, Praha 1 - Josefov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Užitná plocha85 m²
Terasane
Balkónne
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter