Tato nemovitost není dostupná

Luxusní a prostorný byt na Novém Městě - možno využít jako kanceláře

Luxusní a prostorný byt na Novém Městě - možno využít jako kanceláře Luxusní a prostorný byt na Novém Městě - možno využít jako kanceláře Luxusní a prostorný byt na Novém Městě - možno využít jako kanceláře Luxusní a prostorný byt na Novém Městě - možno využít jako kanceláře Luxusní a prostorný byt na Novém Městě - možno využít jako kanceláře Luxusní a prostorný byt na Novém Městě - možno využít jako kanceláře Luxusní a prostorný byt na Novém Městě - možno využít jako kanceláře Luxusní a prostorný byt na Novém Městě - možno využít jako kanceláře Luxusní a prostorný byt na Novém Městě - možno využít jako kanceláře

Právě po rekonstrukci! Nová designová kuchyně. Byt má tři neprůchozí pokoje + čtvrtý průchozí, chodba do L. Lze využít i jako kancelářské prostory, pro nefrekventovaný provoz. Mimořádně světlý, prostorný a dispozičně zdařile řešený prostor, nezařízený. Prostor působí prestižním a zároveň velmi moderním dojmem. V bytě jsou krásně restaurované původní štukové stropy. Velmi blízko domu je možnost pronajmout si hlídaná garážová stání. Velmi blízko největšího pražského náměstí – Václavského náměstí. FOTOGRAFIE SOUČASNÉHO STAVU, BYT BUDE NEZAŘÍZEN A PERFEKTNĚ PŘIPRAVEN PRO BUDOUCÍHO NÁJEMCE. POZOR NA STEJNÉM PATŘE JE JEŠTĚ DALŠÍ 198m² byt. Po jednání by mohlo dojít i k propojení obou bytů!!

50.082405
14.430971
Opletalova, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
40 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky7880
AdresaOpletalova, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Počet pater1
Užitná plocha144 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Michal Krška

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter