Tato nemovitost není dostupná

Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m² přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu !

Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu ! Mezonetový byt 5+kk/T+G, 200m2 přímo u Letenských sadů s úžasným výhledem na Prahu !

Polohou a dispozicí unikátní byt: nová půdní vestavba přímo u Letenských sadů s úžasným orlým výhledem na celou Prahu – 5+kk/T (29,6m²), s obytnou plochou 171m². K bytu patří zděná samostatná garáž v přízemí domu! Velká obytná terasa – 30m². V první úrovni bytu se nachází kuchyň a obývací pokoj (na jih s výhledem na celou Prahu a Letenský park) ve stylu velkého otevřeného prostoru. Na každé úrovni bytu jsou dvě ložnice, celkem tedy čtyři. Byt má 2 koupelny, 3 toalety, komoru. Použity kvalitní materiály: vestavba má ocelovo-betonovou konstrukci, dřevěné krokve, příčky ITONG, dubové podlahy, bukové schody, střešní izolaci až 20 cm, je zde příprava na krb v obývacím pokoji. Bezpečnostní dveře, alarm systém, domovní video telefon, veškeré rozvody do všech pokojů (kabelová TV, telefon, internet…). Kuchyňská linka bude doplněna a je v ceně bytu. K bytu patří zděná sklepní koje (3,5×3,5m²). Celý dům je po kompletní nadstandartní rekonstrukci! Přední i zadní fasáda, všechny balkony, stoupačky, rozvody, sklepy, schránky, vstup, nový výtah, schodiště..atd. Velice prestižní a residenční pražská čtvrť s veškerou občanskou vybaveností v místě a výborným spojením do centra. Nejbližší stanice metra je stanice Vltavská, ale jezdí zde i spousta tramvají. Dům byl postaven na kopci, což Vám zaručuje unikátní a jedinečný výhled na celou Prahu. V bezprostřední blízkosti jsou dva nejznámější parky Prahy – Letenské sady a Stromovka. Nejlepší místa pro odpočinek, procházky a sportovní aktivity.

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon
50.097386
14.427093
Kostelní, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
17 990 000 Kč
celková cena
ID nabídky7871
AdresaKostelní, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patro5. patro
Počet pater7
Užitná plocha0 m²
Terasaano
Garážano (1 stání)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Luděk Straka

E-mail: ludek@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 608 777 457

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter