Tato nemovitost není dostupná

Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň

Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň Velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň

Nejúspěšnější developerský projekt v Praze!! Přiložené fotky jsou z bytu s úplně stejným vybavením a výhledem, ovšem kromě podlahových krytin, které jsou v tomto případě parkety! Nabízíme k pronájmu velice pěkný slunný byt 2+kk s krásným výhledem na město, Praha 8, Libeň. Byt od 57 m2 se nachází v šestém patře moderní budovy s výtahem. K dispozici je balkon 6,6 m2 a garáž 13 m2 -
nutno pronajmout společně s bytem – 1000 Kč/měsíc. Kuchyňská linka vybavená lednicí, mrazničkou a sporákem. K dispozici přípojky na telefon, internet a kabelovou televizi. Z na jih orientovaného bytu je krásný výhled na celé město. Velice klidná lokalita nabízí veškerou občanskou vybavenost včetně výborné dostupnosti do centra! V domě je kvalitní plně vybavené fitness centrum, sauna, jacuzzi – pro nájemníky ZDARMA!!!

Telekomunikace

telefon možný
50.121842
14.470363
Nad Okrouhlíkem, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
11 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 2657,- + garáž 1000,-
ID nabídky7864
AdresaNad Okrouhlíkem, Praha 8 - Libeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha57,70 m²
Balkónano
Garážano (13 m2, 1000 Kč/měsíc, 1 stání)
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter