Tato nemovitost není dostupná

Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok!

Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok! Slunný byt čerstvě po rekonstrukci, 4+1 přímo pod Hradem, možno i na kratší dobu než jeden rok!

Rozlehlý a světlý byt 4+1, 120m² přímo v srdci Prahy, pod Hradem ve Vlašské ulici. Byt může být nezařízený či zařízený, záleží na přání klienta a délce pronájmu. 2. patro pavlačového domu s jedinečnou atmosférou. Kuchyňská linka z tmavého dřeva plně vybavena moderními spotřebiči – sporák s horkovzdušnou troubou, myčka, lednice s mrazákem. Na podlahách plovoucí podlaha a dlažba. Koupelna s rohovou vanou. Jídelna, obývací pokoj, dvě ložnice. Jedinečná nabídka, neváhejte!

50.087268
14.399287
Vlašská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatkycena závisí na délce pronájmu
ID nabídky7791
AdresaVlašská, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíostatní
Patro2. patro
Užitná plocha120 m²
Výtahne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter