Tato nemovitost není dostupná

Unikátní plně zařízené byty k dlouh. a krát. pronájmu, úžasný design, výhled přímo na Karlův Most

Unikátní plně zařízené byty k dlouh. a krát. pronájmu, úžasný design, výhled přímo na Karlův Most Unikátní plně zařízené byty k dlouh. a krát. pronájmu, úžasný design, výhled přímo na Karlův Most Unikátní plně zařízené byty k dlouh. a krát. pronájmu, úžasný design, výhled přímo na Karlův Most Unikátní plně zařízené byty k dlouh. a krát. pronájmu, úžasný design, výhled přímo na Karlův Most Unikátní plně zařízené byty k dlouh. a krát. pronájmu, úžasný design, výhled přímo na Karlův Most Unikátní plně zařízené byty k dlouh. a krát. pronájmu, úžasný design, výhled přímo na Karlův Most Unikátní plně zařízené byty k dlouh. a krát. pronájmu, úžasný design, výhled přímo na Karlův Most Unikátní plně zařízené byty k dlouh. a krát. pronájmu, úžasný design, výhled přímo na Karlův Most Unikátní plně zařízené byty k dlouh. a krát. pronájmu, úžasný design, výhled přímo na Karlův Most Unikátní plně zařízené byty k dlouh. a krát. pronájmu, úžasný design, výhled přímo na Karlův Most

Unikátní nabídka právě dokončeného bytu v nově zrekonstruovaném domě z 13.století. Byt je velmi zdařile dispozičně řešen. Tichá ložnice, prostorná koupelna – obojí spojeno s šatnou. Prostorná kuchyň a obývací pokoj. Mimořádný je výhled ze všech pokojů i z kuchyně na Karlův most. Nábytek je přesně na míru. V obývacím pokoji je projekční velkoplošná televize. Kuchyň má žulovou kuch. linku a je vybavena všemi spotřebiči nejvyšší úrovně. Výhodou je možnost kratší než roční nájemní smlouvy. Jedna z nejzajímavějších nabídek v absolutním historické jádru Prahy. Flexibilní majitel, možnost různé dohody dovybavení.

Telekomunikace

telefon
50.088056
14.403889
U lužic. semin., Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
45 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 3000,-
ID nabídky7675
AdresaU lužic. semin., Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro2. patro
Užitná plocha85 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter