Tato nemovitost není dostupná

Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m², Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží

Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m2, Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m2, Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m2, Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m2, Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m2, Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m2, Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m2, Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m2, Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m2, Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m2, Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m2, Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží Prostorné sklady na Václavském náměstí, 100m2, Výborná dostupnost, Možnost vjezdu do garáží

'Nabízíme skladové prostory k dlouhodobému pronájmu. Jedná se o 100 m2 prostor s kuchyňskou linkou a se společným sociálním zázemím. Jsou společné se sportovním centrem, které zde sídlí. Sklady jsou situovány v suterénu cihlového domu na Václavském náměstí. Jsou zde rozvedeny PC sítě, telefonní linky i internet. Ústřední topení. Na podlahách je položena dlažba. Výborná lokalita. Perfektní dostupnost. Jiný účel využití těchto prostor není možný.

Občanská vybavenost

dopravní spojení Metro, tram

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.083114
14.425602
Václavské nám., Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
19 500 Kč
za měsíc
ID nabídky7605
AdresaVáclavské nám., Praha 1 - Nové Město
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha100 m²
Plocha pozemku0 m²
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter