Tato nemovitost není dostupná

Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady

Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady

Nádherný luxusně plně zařízený byt 2+kk v centru Prahy 2, v žádané lokalitě Vinohrady. Byt se nachází ve třetím patře cihlového domu s výtahem. K dispozici je plně vybavená kuchyň, na podlaze jsou parkety, je zde rovněž televize se satelitem, francouzská okna. Byt se nachází v krásné lokalitě pouhý kousek od úplného centra Prahy, jeho okolí nabízí spoustu druhů občanské vybavenosti od kulturního až po sportovní vyžití (park Folimanka). Jedinečné krásné klidné bydlení v centru Prahy!!

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.068154
14.434641
Bělehradská, Praha 2, Czech Republic
Cena
19 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky7597
AdresaBělehradská, Praha 2
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Užitná plocha63 m²
Balkónne
Garážano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter