Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4

Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4 Praha, krásný zařízený slunný byt v klidné lokalitě 4+1,mezonet s atelierem, terasa, U Kublova, Praha 4

Krásný zařízený byt 4+1 o výměře celkem 122 m2 s terasou 4,5 m2 a variabilně přístupnou pracovnou (atelierem) (20m²) buď z chodby, nebo z haly bytu. Byt se nachází v prvním patře stylového domu z r. 1928 s prostornými byty po celkové rekonstrukci v r. 2006. Plně vybavená koupelna, rohová vana s vířivkou, sprchou se 3 programy, dále 2 umyvadla. tiché WC s vnitřním odsáváním, trvalé větrání komínem, podlahové výtápění, nábytek, závěsné provedení všech sanitárních předmětů.K vybavení kuchyně patří tiché odsávání, veškeré spotřebiče, drtič odpadu, jídelní pult se 3 místy k sezení, podlahové vytápění. V bytě je hala – jídelna a vstup, předsíň oddělena nábytkovou stěnou. V ložnici jsou pravé parkety, luxusní skříň s posuvy, zrcadla, kovové rámy,bodová světla. V obyvacím pokoji jsou rovněž pravé parkety, kulatý výklenek s velkým oknem, spojen s halou – jídelnou a posuvnými 2 křídlovými dveřmi s dětským pokojem- prosvětlený ze dvou stran na ranní i večerní slunce, trvalé větrání komínkem. V komoře, dlažba, obklady, podlahové topení, 2 nehlučné WC s odsáváním, pračka, sušárna..Každý byt má samostatné programované topení plyn a částečně podlahové přitápění el. (pod dlažbou) a samostatné měření vody( plynu,el.). Vchodové atestované bezpečnostní deře a zámek vysoké třídy bezpečnosti. Dům byl rekonstruován s důrazem na nízkou energetickou náročnost vytápění, vysoký stupeň odhlučnění mezi byty, každý byt má tresorek ve zdi, každý byt je možno ozvučit v dalších místnostech. Dobrá dopravní dostupnost MHD. Veškerá občanská vybavenost v okolí (obchody,restau­race,poliklini­ka,kino, škola,…)

Telekomunikace

telefon
50.053353
14.420048
U Kublova, Praha 4 - Podolí, Czech Republic
Cena
20 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky7524
AdresaU Kublova, Praha 4 - Podolí
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro3. patro
Počet pater1
Užitná plocha122 m²
Lodžieano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta Svitáková
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter