Tato nemovitost není dostupná

Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled.

Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled. Nádherný byt v rodinném domě, Praha 5, Hlubočepy, se zahradou a bazénem, krásný výhled.

Nabízíme nádherný byt v rodinném domě v Hlubočepích k dlouhodobému pronájmu. Byt je situován v přízemí rodinného domu. Možnost užívat zahradu s bazénem. Majitel bydlí v bytě nad bytem tímto. Byt je velmi prostorný. Na podlaze je položena dlažba. Vytápěno ústředním topením. Volný ihned. Záchod je situovaný v koupelně. Majitel je velmi korektní. Je zde telefon. Vhodné pro tři až čtyři osoby. Dostupnost centra autobusem nebo tramvají na metro „B“ satnice Smíchovské nádraží.

Občanská vybavenost

dopravní spojení bus, tram

Kanalizace

jiný typ kanalizace

Vytápění

ústřední topení

Telekomunikace

telefon

Voda

jiný zdroj vody
50.034830
14.396299
Pod Habrovou, Praha 5 - Hlubočepy, Czech Republic
Cena
17 000 Kč
za měsíc
ID nabídky7433
AdresaPod Habrovou, Praha 5 - Hlubočepy
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Počet pater1
Užitná plocha120 m²
Balkónano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

 • profesionálně vyškolení makléři
 • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
 • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
 • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
 • široká databáze poptávajících
 • regionální zastoupení v České republice
 • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter