Tato nemovitost již byla pronajata

Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny

Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny Vila P6, vhodné pro rodinu s dětmi, klid,zeleň. 5+1+ jídelna, pracovna komora, 3 balk., 2 koupelny

REZERVACE. Krásná vila k dlouhodobému pronájmu nedaleko mezinárodního letiště v Praze. V blízkosti se nachází mezinárodní škola, anglická škola a mezinárodní mateřská školka. V uzavřené lokalitě 4 rodinných domů je plně profesionální tenisový kurt, bazén 8×5×1.50 m. Lokalita je klidná, obrostlá zelení, vhodná pro rodiny s dětmi. Na pozemku je garáž a jedno parkovací místo. V přízemí: předsíň, WC a sprch kout, chodba, kuchyň, ídelna, obyv.pokoj, pracovna, komora, 1.patro: chodba, 3 ložnice, šatna, koupelna s vanou a toaletou, tři balkóny. Vybavení: kuchyň.linka, myčka nádobí, sporák, trouba na pečení – Siemens, jídelní stůl a rohová lavice, krbová vložka panoramatická skleněná, satelit, telefon, internet, videotelefon k bráně, žaluzie, vestavěné skříně v šatně, v přízemí koupelna a sprch.kout, v patře velká koupelna a vana, dům je napojen na PCO – pult centrální ochrany: druh oken a podlah, okna plastová, dvoukřídlé dveře, podlaha plovoucí v obývácím pokoji, jídelna, chodby, koupelna a kuchyně dlažba, pracovna a ost.pokoje koberec.

Telekomunikace

telefon
50.146236
14.333567
Úvozová, Statenice, Czech Republic
Cena
35 000 Kč
za měsíc
Poplatky + poplatky 5.000,- cena dohodou
ID nabídky7364
AdresaÚvozová, Statenice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha200 m²
Plocha pozemku0 m²
Balkónano
Garážano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lucie Young
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter