Tato nemovitost není dostupná

Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech

Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech Secesní reprezentativní vila ve Vysočanech

Nabízíme k pronájmu 1. a 2. patro reprezentativní vily ve stylu art- deco, celkem 568 m2. Vila je po celkové, velmi citlivé rekonstrukci, vstup do kancelářských prostor je přes společnou recepci, v prvním patře je dále velká zasedací místnost a 4 kanceláře a další menší zasedací místnost. Samozřejmostí je kuchyňka a sociální zařízení. V prvním patře je také prostorná terasa 38 m2. Ve druhém patře jsou dvě kanceláře, denní místnost a sociální zařízení. Ke kancelářím patří 4 skladovací prostory v suterénu domu, serverovna a provozní místnosti, dále parkoviště pro 10 aut, zdarma je k užívání zahrada o rozloze 2000 m2. <br> Možnost pronajmutí suterénu a přízemí vily (246 m2), které se skládají z recepce, 3 místností, kuchyňky a sociálního zařízení. K dispozici terasa (36 m2), serverovna, provozní místnosti a parkoviště pro dalších 20 aut.

V případě zájmu je samozřejmě možné pronajmout celou vilu, tedy 814 m2 (240 000 Kč). <br> V objektu je EPS, EZS s napojením na pult, telefonní a počítačová síť, vlastní plynová kotelna. Cena pronájmu je kalkulována bez nákladů na elektřinu, plyn, vodu, odvoz odpadu, úklid a údržbu zahrady. Vila je velmi pěkně umístěná v zeleni, přitom nedaleko vysočanského Náměstí OSN, u metra trasy B, výborná dostupnost do centra je tedy zaručena.

Telekomunikace

telefon
50.112664
14.502531
Jandova, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
160 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky (elektřina, plyn, voda, úklid apod.)
ID nabídky7302
AdresaJandova, Praha 9 - Vysočany
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater3
Užitná plocha568 m²
Plocha pozemku0 m²
Garážne
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter