Tato nemovitost není dostupná

Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou

Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou Luxusní byt na Praze 2 s terasou a vyhřívanou masážní vanou

Byt je situován v 6. 7. a 8. nadzemním podlaží bytového domu ve velmi atraktivní centrální části Vinohrad s řadou architektonicky jedinečných prvků.Dům, ve kterém se nabízený byt nachází , prošel kompletní rekonstrukcí , jejíž výsledkem je luxusní standard tohoto bytového domu, kdy bylo architektonicky skloubeno restaurování původních historických prvků domu s nadstandardním technologickým vybavením. Dům je vybaven osobním výtahem, výtahem pro automobily, elektronickým zabezpečovacím systémem, napojeným na pult centralizované ochrany bezpečností agentury , kamerovým systémem s dlouhodobou archivací záznamu, elektronickým požárním systémem v garážích , rozvodem vysokorychlostního internetu, televize, satelitu a telefonu.V dvorní části objektu na střeše garáží je vybudována terasa se zahradou. Vstupní dveře do bytu jsou bezpečnostní, současně je v bytě zřízen elektronický zabezpečovací systém střežící byt včetně terasy s vířivkou.V bytě je vybudována zimní zahrada a dále dvě terasy poskytující nádherný výhled na panorama Pražského hradu. Na horní terase bytu je umístěna vířivka pro 4–5 osob s výhledem na pražské panorama.Byt je nabízen zařízený kuchyňskou linkou vybavenou sporákem, mikrovlnnou troubou, myčkou, lednicí a mrazničkou. Vytápění je zajištěno plynovým etážovým kotlem v každém bytu, v bytě je zřízen elektronický zabezpečovací systém.

Vytápění

ústřední topení
50.078260
14.438793
Mánesova, Praha 2, Czech Republic
Cena
52 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 6000,- + garáž 4500,-
ID nabídky7236
AdresaMánesova, Praha 2
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha170 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (garážové stání - 3 podzemní patra)
Sklepne
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter