Tato nemovitost není dostupná

Kancelářské prostory s nepřetržitou recepcí a ostrahou

Kancelářské prostory s nepřetržitou recepcí a ostrahou Kancelářské prostory s nepřetržitou recepcí a ostrahou Kancelářské prostory s nepřetržitou recepcí a ostrahou Kancelářské prostory s nepřetržitou recepcí a ostrahou

Budova nabízí téměř 3000 m2 kancelářských ploch – min.16 m2, 30 m2. V přízemí objektu je umístěna recepce s NON STOP recepční službou a je nepřetržitě hlídána bezpečnostní agenturou. Budova je obsloužena dvěma výtahy a díky své variabilitě nabízí příležitost k pronájmu pro velké i menší společnosti. <br>První dvě patra jsou řešena jako open space o velikosti ca 345 m2, další patra jsou již rozdělena na jednotlivé kanceláře. Na každém podlaží je k dispozici cca 190 m2 kancelářských prostor – většinou po 8 – 10 kancelářích, dále kuchyňka a toalety. Kanceláře jsou velikosti od 13 m2 do cca 47 m2 a jsou standardně vybaveny žaluziemi, koberci, PC sítí a dostatkem telefonních linek. V případě zájmu mohou nájemci využívat jednací místnost, která se nachází ve 2. NP. <br>Ceny za prostory, služby a ostatní plochy jsou uvažovány „od …“. Celková cena pronájmu pak zahrnuje poplatky za elektřinu, vodu, topení, odvoz odpadků, úklid společných prostor a ostrahu objektu, s výjimkou DPH, telefonů a internetu. <br>Kancelářská budova je v pěším dosahu stanice metra C Budějovická. Těsná blízkost komunikačních tepen jako dálnice D1, Jižní spojky i metra řadí tuto administrativní budovu mezi lokality s perfektní dopravní dostupností a to jak pro automobily tak MHD. Více info v kanceláři.

50.040826
14.440858
Antala Staška, Praha 4 - Krč, Czech Republic
Cena
320 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ služby + poplatek za společné prostory
ID nabídky7079
AdresaAntala Staška, Praha 4 - Krč
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha3 000 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter