Tato nemovitost není dostupná

Gotické sklepení a business apartmany, Palác Beethoven, u Karlova mostu, Malá Strana P1

Gotické sklepení a business apartmany, Palác Beethoven, u Karlova mostu, Malá Strana P1 Gotické sklepení a business apartmany, Palác Beethoven, u Karlova mostu, Malá Strana P1 Gotické sklepení a business apartmany, Palác Beethoven, u Karlova mostu, Malá Strana P1 Gotické sklepení a business apartmany, Palác Beethoven, u Karlova mostu, Malá Strana P1 Gotické sklepení a business apartmany, Palác Beethoven, u Karlova mostu, Malá Strana P1 Gotické sklepení a business apartmany, Palác Beethoven, u Karlova mostu, Malá Strana P1 Gotické sklepení a business apartmany, Palác Beethoven, u Karlova mostu, Malá Strana P1

Výhodná investice!! Nabízíme k prodeji luxusní komerční prostory v barokním Paláci Beethoven v nejatraktivnější části romantické Malé Strany. Fantastická lokalita pouze 2 minuty pěší chůze od Karlova mostu, 15 minut od Pražského hradu, přitom v klidné ulici poblíž parků Kampa a Petřín. Nádherný dům, jehož historie sahá do roku 1378 a ve kterém bydlel hudební skladatel L. van Beethoven, byl odborně zrekonstruován, aby poskytl bydlení na nejvyšší úrovni včetně parkování. Velikosti 6 prostorů sahají od 35,7 do 135m² v cenovém rozpětí od 2 do 11,4mil – detailní info a přehled prostorů na vyžádání v kanceláři RK. Menší prostory jsou typu gotická sklepení (1PP) za cenu od 2 mil a větší ve stylu luxusních kanceláří (1NP) od 5,5 mil. V bytech a společných prostorách domu zůstaly zachovány původní prvky jako čtvercové parkety, repasovaná historická okna a dveře, kamenná dlažba atd., které se zdařile propojily s požadavky na moderní bydlení. V domě jsou vnitřní telefonní rozvody, společná televizní anténa se satelitním příjmem, videovrátník, CCTV – monitorování společných prostor domu. Lze dokoupit parkovací stání na nádvoří za 750.000 nebo místo na parkovací plošině za 500.000.

50.086915
14.405776
Lázeňská, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
5 500 000 Kč
celková cena
ID nabídky7002
AdresaLázeňská, Praha 1 - Malá Strana
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha35,70 m²
Plocha pozemku0 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Monika Holemá

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter