Tato nemovitost není dostupná

Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice

Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice Luxusní vila na Hanspaulce, Praha 6 - Fetrovská ulice

Nabízíme k pronájmu luxusní 4 podlažní vilu na Hanspaulce, Praha 6 – Fetrovká ulice. Obytná plocha domu činí 400 m2. Obývací pokoj s krbem, luxusní jídelnou a plně vybavenou kuchyní, 4 ložnice s vestavěnými skříněmi, 3 koupelny. Samostatná prádelna s pračkou a sušičkou. V přízemí druhý samostatný jednopokojový byt s koupelnou a wc. Podkrovní apartmá má svou vlastní kuchyni. Plynové podlahové vytápění, dubové parkety, osvětlení celého domu, alarm. Telefonní, televizní a počítačové rozvody. Dvougaráž pro 3 auta. Balkony, terasa navazuje na 1000 m2 velkou udržovanou zahradu. K dispozici celoročně vytápěný a vyhřívaný bazén 10×5 m, sauna s odpočívárnou a fitnes. V blízkosti tenisové kurty, docházkovou vzdáleností Šárecké údolí a park.

50.110038
14.375472
Fetrovská, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
210 000 Kč
za měsíc
ID nabídky6991
AdresaFetrovská, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater1
Užitná plocha400 m²
Plocha pozemku0 m²
Terasaano
Sklepano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter