Tato nemovitost není dostupná

Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích

Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích Samostatný RD - ideální pro firmu v Záběhlicích

RD k dlouhodobému pronájmu na Praze 10, ulice Na vinobraní. Vzhledem k svému technickému vybavení zejména vhodný pro kancelářské využití – sídlo firmy, lze také jako dvě samostatné bytové jednotky: 3 + 1 + podkrovní pokojík / veranda, balkon, garáž, komora, koupelna, 2× WC – samostatný vchod, mezonetové uspořádání. 1 + kk / sprchový kout, 1× WC, parkovací stání – samostatný vchod. RD je situován poblíž městského dopravního okruhu Spořilov – Zahradní Město ve slepé / neprůjezdné ulici s možností parkování v bezprostřední blízkosti domku. 5 místností nevybavených nábytkem + podkrovní místnost + příslušenství + balkon. Rozvod počítačové sítě, tel. sítě a TV. 2 státní linky a telefonní ústředna pro 11 linek, trubicové osvětlení všech místností. Mechanické a elektronické zabezpečení objektu a kamerový monitorovací systém včetně domovního videotelefonu. Plynové ústřední topení a centrální ohřev vody. Zahrada s užitnou terasou.

Vytápění

ústřední topení
50.056619
14.480440
Na vinobraní, Praha 10, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky
ID nabídky6965
AdresaNa vinobraní, Praha 10
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Počet pater4
Užitná plocha105 m²
Plocha pozemku268 m²
Terasaano
Balkónano
Garážano (1 stání)
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Miroslav Slávik

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter