Kancelářský prostor s terasou (77 m²) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova

Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova Kancelářský prostor s terasou (77 m2) k prodeji, perfektní lokalita, Praha 2 - Nové Město, ulice Koubkova

Nabízíme k prodeji kancelářský prostor s příjemnou terasou o celkové užitné ploše 77 m2 (včetně terasy), který se nachází ve skvěle dostupné lokalitě Praha 2 – Nové Město, ulice Koubkova.

Tento nebytový prostor v osobním vlastnictví je situován v suterénu cihlového domu a sestává z prostorné místnosti z níž je přístup na příjemnou terasu (33 m2), kuchyňky, toalety, komory a předsíně. Prostory jsou v perfektním, udržovaném stavu, na podlahách je dlažba, topení a ohřev vody zajišťuje vlastní plynový kotel.

K dispozici jsou také další prostory o výměře 33 m2.

Velmi dobrá dopravní dostupnost – v docházkové vzdálenosti jen několika minut zastávka stanice metra C – I.P. Pavlova, stanice A – Náměstí Míru či tramvaj Bruselská/I.P. Pavlova.

Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

50.072176
14.431722
Koubkova, Praha 2 - Nové Město, Czech Republic
Cena
4 990 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně právního a realitního servisu
ID nabídky69132
AdresaKoubkova, Praha 2 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosuterén
Užitná plocha77 m²
Terasaano (33 m²)
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter