Byt 3+kk (95 m²) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská

Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská Byt 3+kk (95 m2) ve stylu vintage s prvky Feng Shui k prodeji, balkon, garáž, sklep, Praha 5 - Stodůlky, Tlumačovská

Světlý prostorný byt s nádherným výhledem na Prahu prodeji, dispozice 3+kk, celková užitná plocha 95 m2 (včetně balkonu), vlastní garáž, prostorní sklep, perfektně dostupná lokalita – Praha 5, Stodůlky, ulice Tlumačovská.

Tento byt v osobním vlastnictví se nachází v šestém patře unikátního projektu Rezidence Prague Towers kolaudovaného v roce 2012. Sestává z obývacího pokoje s plně vybavenou kuchyňskou linkou a balkonem, dvou neprůchozích ložnic, koupelny, samostatné toalety, komory a vstupní haly. Je kvalitně a harmonicky zařízen nábytkem na míru s prvky Feng Shui. Podlahy jsou dřevěné v kombinaci s dlažbou. Elektrospotřebiče jsou kvalitní od renomované německé značky. Byt je zabezpečený alarmem s videotelefonem.

Perfektně dostupná a klidná lokalita, Metro B Lužiny cca 5 minut chůze, autobusová zastávka je přímo před vchodem do rezidence. Jízda autem na pražský okruh trvá cca 5 minut. V okolí se nachází veškerá občanská vybavenost – školky, školy, nespočetné množství dětských hřišť, pošty, lékárny, pekárny, Lidl, Makro, IKEA, dětský lékař, praktický lékař. V blízkosti jsou tři velká nákupní centra s mnoha obchody, restauracemi, pivovary, službami a multikinem, sportovní areály, plavecký bazén, zimní stadion. V těsné blízkosti přírodní parky Prokopské a Dalejské údolí.

Pro více informací či prohlídku prosím kontaktujte makléře.

50.040400
14.336086
Tlumačovská, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
9 950 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně právního a realitního servisu
ID nabídky69058
AdresaTlumačovská, Praha 5 - Stodůlky
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha95 m²
Balkónano (4,90 m²)
Garážano
Sklepano
Výtahano
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter