Tato nemovitost není dostupná

Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem

Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem Prostorný rodinný dům 5+kk (185 m²) k prodeji, zahrada, garáž, Praha-Čakovice, ulice Za můstkem

Nabízíme k prodeji prostorný rodinný dům o dispozici 5+kk a užitné ploše 185 m2 se zahradou a garáží, který se nachází v klidné lokalitě Praha-Čakovice, ulice Za můstkem.

Tento prostorný rodinný dům je situován na pozemku o velikosti 678 m2 a v jeho přízemí naleznete obývací pokoj s krbem a se vstupem na terasu, plně zařízenou moderní kuchyň, pokoj pro hosty, koupelnu se sprchovým koutem a toaletou, předsíň a komoru. V prvním patře jsou situovány tři ložnice (jedna se vstupem na balkón), koupelna s vanou a samostatná toaleta. Dům je kvalitně proveden, podlahy jsou z dřevěného masivu + dlažba, vytápění zajišťuje plynový kotel.

Nemovitost se nachází v lokalitě obce Miškovice s kompletní občanskou vybaveností, v místě škola, školka, lékaři, lékárna, obchody, restaurace. K příjemným procházkám vybízí nedaleký lesopark Letňany. Dobrá dopravní dostupnost – městská část Miškovice se nachází 20 minut od metra Letňany.

Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

50.161501
14.543336
Za můstkem, Praha 9 - Miškovice, Czech Republic
Cena
11 390 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně právního a realitního servisu
ID nabídky68751
AdresaZa můstkem, Praha 9 - Miškovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha185 m²
Plocha pozemku678 m²
Půdní prostoryano
Terasaano
Balkónano
Garážano
PENBC
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter