Jedinečný rohový stavební pozemek k prodeji, 2929 m², perfektní lokalita, Praha-západ, Jesenice, Osnice, ul. Růžová

Jedinečný rohový stavební pozemek k prodeji, 2929 m2, perfektní lokalita, Praha-západ, Jesenice, Osnice, ul. Růžová Jedinečný rohový stavební pozemek k prodeji, 2929 m2, perfektní lokalita, Praha-západ, Jesenice, Osnice, ul. Růžová Jedinečný rohový stavební pozemek k prodeji, 2929 m2, perfektní lokalita, Praha-západ, Jesenice, Osnice, ul. Růžová Jedinečný rohový stavební pozemek k prodeji, 2929 m2, perfektní lokalita, Praha-západ, Jesenice, Osnice, ul. Růžová Jedinečný rohový stavební pozemek k prodeji, 2929 m2, perfektní lokalita, Praha-západ, Jesenice, Osnice, ul. Růžová Jedinečný rohový stavební pozemek k prodeji, 2929 m2, perfektní lokalita, Praha-západ, Jesenice, Osnice, ul. Růžová Jedinečný rohový stavební pozemek k prodeji, 2929 m2, perfektní lokalita, Praha-západ, Jesenice, Osnice, ul. Růžová

Nabízíme k prodeji velkorysý stavební pozemek o výměře 2929 m2 ideální pro stavbu rodinného domu, v perfektní lokalitě, Praha-západ, Jesenice, Osnice, ulice Růžová.

Jedná se o rohovou rovinatou parcelu obdélníkového tvaru umístěnou v hezkém prostředí nové rozvíjející se rezidenční zástavby. Na hranici pozemku jsou inženýrské sítě. Parcela je oplocena pletivem.

Pozemek se nachází v klidné části obce Osnice, jež je součástí Jesenice u Prahy. V dosahu jsou příměstské autobusy, dobrá dostupnost několika směry do centra Prahy, 10 km od okraje Prahy 4. Možnost využít dálnice R1 a D1. Kompletní občanská vybavenost v obci Jesenice restaurace, lékaři, soukromá školka Sunny Canadian International School, soukromá škola English International School Prague, golfové hřiště Štiřín, Aquapark Průhonice – Čestlice, komerční zóna Průhonice – Čestlice nákupní zóna, supermarkety, sportovní vyžití a jen 500 metrů od domu je vstup do zámeckého parku Průhonice.

Pro další informace či prohlídku kontaktujte makléře.

49.985265
14.554808
Růžová, Jesenice, Czech Republic
Cena
12 300 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně právního a realitního servisu
ID nabídky68343
AdresaRůžová, Jesenice
Vlastnictvíosobní
Plocha pozemku2 929 m²
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Mgr. Zbyněk Vařeka
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter