Prodej rodinného domu 720 m², byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně

Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně Prodej rodinného domu 720 m2, byty, nebytové prostory, v blízkosti centra Plzně

Nabízíme k prodeji rodinný dům s pěti bytovými jednotkami a nebytovými prostory v blízkosti centra Plzně. Celková užitná plocha domu činí 720 m2 (včetně teras). Celková plocha pozemku činí 352 m2.

V přízemní části domu se nachází nebytové prostory, které mají vchod přímo z hlavní ulice, výhodou je také výloha. V přízemí se dále nachází jedna menší bytová jednotka. V prvním a ve druhém patře jsou umístěny další 4 bytové jednotky – tři bytové jednotky 2+kk a jedna bytová jednotka o dispozici 1+1. Podkroví je připravené k výstavbě další bytové jednotky, případně více menších bytových jednotek. Z těchto prostor je přístupná také velká terasa o rozloze přibližně 200 m2 se zimní zahradou. K domu náleží také sklepní prostory a balkony orientované do dvora.

Dům je po celkové rekonstrukci, kterou prošel v roce 2006. Má nové rozvody elektřiny, topení, novou fasádu a střechu. Proběhla také rekonstrukce interiérů. Dům je napojen na všechny inženýrské sítě – voda, kanalizace, elektřina, plyn. Vytápění a ohřev vody zajišťují dva plynové kotle. Možnost parkování ve dvoře.

Velmi zajímavá investiční příležitost. Všechny bytové jednotky a komerční prostory jsou aktuálně pronajaty s prostorem pro zvýšení výnosu z nájmu – možnost navýšení cen nájmu stavajících jednotek a vybudování dalších bytových jednotek.

Dům se nachází v těsné blízkosti centra města a zároveň v blízkosti řeky a zeleně.

49.751728
13.377494
Lochotínská, Plzeň, Czech Republic
Cena
15 900 000 Kč
celková cena
Poplatkyvčetně provize a právního servisu
ID nabídky67788
AdresaLochotínská, Plzeň
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha720 m²
Plocha pozemku352 m²
Terasaano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michaela Csizmárová
makléřka

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter