Prodej Plzeň, nízkoenergetický rodinný dům, bungalov, 78 m²

Prodej Plzeň, nízkoenergetický rodinný dům, bungalov, 78 m² Prodej Plzeň, nízkoenergetický rodinný dům, bungalov, 78 m² Prodej Plzeň, nízkoenergetický rodinný dům, bungalov, 78 m² Prodej Plzeň, nízkoenergetický rodinný dům, bungalov, 78 m² Prodej Plzeň, nízkoenergetický rodinný dům, bungalov, 78 m²

Nabízíme k prodeji rodinný dům typu bungalov. Dům s užitnou plochou 78 m2. Dispozice a půdorys dle požadavků. Dům je možné postavit zděný, z ytongu nebo jako dřevostavbu. Doba výstavby dřevostavby je jen 4–6 měsíců, díky čemu nabízí rychlé, kvalitní a především finančně dostupné bydlení, které se s energetickou třídou B řadí mezi nízkoenergetické stavby.

Cena domu na klíč zahrnuje:

Projekt pro stavební povolení a pomoc se zařízením stavebního povolení. Hrubou stavbu: základy – výkopové práce, uložení rozvodů vody, kanalizace, armování, betonáž, hydroizolace – vše na rovinatém pozemku. Elektroinstalace + kompletizace + revize (v ceně zásuvky i vypínače, svítidla, hromosvod). Vodoinstalace + kompletizace + tlakové zkoušky (v ceně ventily a baterie). Okna, dveře, dlažbu, malbu, obklady, sanitu, topení – dle výběru. Terasu dle půdorysu.

Dům bude kompletně dokončený a připravený k nastěhování. Vnitřní dispozice i vnější podoba domu je realizována dle požadavků klienta.

Pozemek není součástí projektu. Výstavba bude realizována na pozemku kupujícího, a to kdekoliv po celé ČR.

Nabídku všech projektů najdete na našich stránkách Všechny projekty můžeme upravit dle Vašich představ, a to bezplatně. Připravíme Vám projekt na míru.

Pro více informací kontaktujte makléře.

49.753506
13.487096
Na Čermu, Kyšice, Czech Republic
Cena
2 017 860 Kč
celková cena
Poplatky+ cena pozemku, cena domu vč. DPH
ID nabídky67759
AdresaNa Čermu, Kyšice
Budovamontovaná
Stavprojekt
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha78 m²
Plocha pozemku1 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Alex Csizmár
makléř

Kancelář: Pobočka Plzeň

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter