Prodej Praha, nízkoenergetický rodinný dům 4+kk, bungalov, 100,2 m²

Prodej Praha, nízkoenergetický rodinný dům 4+kk, bungalov, 100,2 m2 Prodej Praha, nízkoenergetický rodinný dům 4+kk, bungalov, 100,2 m2 Prodej Praha, nízkoenergetický rodinný dům 4+kk, bungalov, 100,2 m2 Prodej Praha, nízkoenergetický rodinný dům 4+kk, bungalov, 100,2 m2 Prodej Praha, nízkoenergetický rodinný dům 4+kk, bungalov, 100,2 m2 Prodej Praha, nízkoenergetický rodinný dům 4+kk, bungalov, 100,2 m2

Nabízíme k prodeji rodinný dům typu bungalov. Dům s užitnou plochou 100,2 m2 má rozměry 14,5 m x 9 m. Dispozice je navržena jako 4+kk. Při zachování rozměrů je však možnost bezplatné změny. Dům je možné postavit zděný, z ytongu nebo jako dřevostavbu. Doba výstavby dřevostavby je jen 4–6 měsíců, díky čemu nabízí rychlé, kvalitní a především finančně dostupné bydlení, které se s energetickou třídou B řadí mezi nízkoenergetické stavby.

Cena domu na klíč zahrnuje:

Projekt pro stavební povolení a pomoc se zařízením stavebního povolení. Hrubou stavbu: základy – výkopové práce, uložení rozvodů vody, kanalizace, armování, betonáž, hydroizolace – vše na rovinatém pozemku. Elektroinstalace + kompletizace + revize (v ceně zásuvky i vypínače, svítidla, hromosvod). Vodoinstalace + kompletizace + tlakové zkoušky (v ceně ventily a baterie). Okna, dveře, dlažbu, malbu, obklady, sanitu, topení – dle výběru. Terasu dle půdorysu.

Dům bude kompletně dokončený a připravený k nastěhování. Vnitřní dispozice i vnější podoba domu je realizována dle požadavků klienta.

Pozemek není součástí projektu. Výstavba bude realizována na pozemku kupujícího, a to kdekoliv po celé ČR.

Nabídku všech projektů najdete na našich stránkách http://www.homesweethome.cz/…je/praha/dum Všechny projekty můžeme upravit dle Vašich představ, a to bezplatně. Připravíme Vám projekt na míru.

Pro více informací kontaktujte makléřku.

50.098567
14.424765
Ovenecká, Praha 7, Czech Republic
Cena
2 415 000 Kč
celková cena
Poplatky+ cena pozemku, cena domu vč. DPH
ID nabídky67670
AdresaOvenecká, Praha 7
Budovadřevo
Stavprojekt
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha100,20 m²
Plocha pozemku1 m²
PENBB
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Tomáš Voda
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Mobilní telefon: +420 775 734 988

E-mail: tomas.voda@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter