Tato nemovitost není dostupná

Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice

Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice Prodej rodinného domu 3+1 v klidné lokalitě Pečky - Velké Chvalovice

Nabízíme k prodeji rodinný dům v klidné lokalitě nedaleko Prahy. Dům je dispozičně řešen jako 3+1 a je vhodný k rekonstrukci (možnost půdní vestavby). Dům je částečně podskledpený.

Dům je napojen na veřejný vodovod a kanalizici (zároveň vlastní studna). Topení aktuálně kotlem na tuhá paliva s rozvodem po celém domě. K pozemku přivedena plynová přípojka.

Veškerá občanská vybavenost do 2 km. Autobusová zastávka cca 50 m od domu. Na autobus navazují vlaky na trati Kolín – Praha. Vzdálenost od dálnice cca 5 minut jízdy autem – dostupnost do Prahy (centrum Černý most) autem cca 30 minut.

50.099395
15.013319
Lipová, Pečky, Czech Republic
Cena
2 350 000 Kč
celková cena
PoplatkyCena včetně právního a realitního servisu
ID nabídky67619
AdresaLipová, Pečky
Budovasmíšená
Stavpřed rekonstrukcí
Vlastnictvíosobní
Počet pater1
Užitná plocha72 m²
Plocha pozemku285 m²
Garážano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Tomáš Voda
makléř - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Mobilní telefon: +420 775 734 988

E-mail: tomas.voda@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter