Tato nemovitost není dostupná

Kompletne vybavený bar v moderním designu, U Zvonařky, Praha 2!

Kompletne vybavený bar v moderním designu, U Zvonařky, Praha 2! Kompletne vybavený bar v moderním designu, U Zvonařky, Praha 2! Kompletne vybavený bar v moderním designu, U Zvonařky, Praha 2! Kompletne vybavený bar v moderním designu, U Zvonařky, Praha 2! Kompletne vybavený bar v moderním designu, U Zvonařky, Praha 2! Kompletne vybavený bar v moderním designu, U Zvonařky, Praha 2! Kompletne vybavený bar v moderním designu, U Zvonařky, Praha 2! Kompletne vybavený bar v moderním designu, U Zvonařky, Praha 2! Kompletne vybavený bar v moderním designu, U Zvonařky, Praha 2! Kompletne vybavený bar v moderním designu, U Zvonařky, Praha 2!

Nabízíme pronájem kompletně vybavéného baru v Šafaříkově ulici, u Zvonařky. Bar, 128m², je umístěn v suterénu a zařízen v luxusním moderním stylu fashion café, v žlutobílém svěžím designu s kovovými prvky – vybavení pouze rok staré, neopotřebované. Do baru se vchází přes malou recepci v přízemí.Prostor je dobře odhlučněn – možný neomezený noční provoz, vhodný pro After Party. Fasáda domu již prošla renovací. Odstupné za vybavení k jednání! (850 000 Kč). Kompletní seznam vybavení zašleme na vyžádání. Lokalita poskytuje dostatek klientely: okolí Zvonařky je velmi populární rezidenční místo v centru blízko metra i parku – na IP Pavlova nebo Nám. Míru 5 min pěšky.

Vytápění

ústřední topení ústřední plynové

Telekomunikace

telefon
50.070972
14.433922
Šafaříkova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
36 000 Kč
za měsíc
ID nabídky6731
AdresaŠafaříkova, Praha 2 - Vinohrady
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosuterén
Počet pater1
Užitná plocha128 m²
Plocha pozemku0 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Barbora Nikolesková

E-mail: bara@homesweethome.cz

Mobilní telefon: +420 777 667 277

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter