Tato nemovitost není dostupná

Praha, nezařízený nebytový prostor k pronájmu, 55m², ulice Peluškova, Kyje

Praha, nezařízený nebytový prostor k pronájmu, 55m2, ulice Peluškova, Kyje Praha, nezařízený nebytový prostor k pronájmu, 55m2, ulice Peluškova, Kyje Praha, nezařízený nebytový prostor k pronájmu, 55m2, ulice Peluškova, Kyje Praha, nezařízený nebytový prostor k pronájmu, 55m2, ulice Peluškova, Kyje Praha, nezařízený nebytový prostor k pronájmu, 55m2, ulice Peluškova, Kyje Praha, nezařízený nebytový prostor k pronájmu, 55m2, ulice Peluškova, Kyje Praha, nezařízený nebytový prostor k pronájmu, 55m2, ulice Peluškova, Kyje Praha, nezařízený nebytový prostor k pronájmu, 55m2, ulice Peluškova, Kyje Praha, nezařízený nebytový prostor k pronájmu, 55m2, ulice Peluškova, Kyje Praha, nezařízený nebytový prostor k pronájmu, 55m2, ulice Peluškova, Kyje

Nabízíme přenechání nájemné smlouvy na zaběhlou a vydělávající vzorkovnu. Nebytový prostor se nachází v přízemí cihlového domu se samostatným vchodem z ulice Pelušková, Praha 9 – Kyje. Prostory jsou po kompletní rekonstrukci o celkové rozloze 55m², které se nabízejí nezařízené, ale lze se domluvit se současným nájemcem o ponechání stávajícího nábytku, popř. vzorcích. K dispozici je internetové připojení a kamerový zabezpečovací systém. Sociální zázemí s toaletou. Vytápění – WAW. Parkování na ulici (bez modré zony). Výborná dopravní dostupnost – autobusová zastávka Hutě.

50.108701
14.557929
Pelušková, Praha 9 - Kyje, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky
ID nabídky67235
AdresaPelušková, Praha 9 - Kyje
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Patropřízemí
Užitná plocha75 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter