Tato nemovitost není dostupná

Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro

Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro Luxusní záhradní byt v centru Prahy, ulice Belgická, Vinohrady, terasa, zahrada, klid, metro

Tento překrásný byt je designovým projektem předchozího majitele, který strávil několik let prací na svém „domu snů“. Soustředil se především na pohodlí a design spolu s pečlivým prolnutím nádherně projektované zahrady dohromady s obývacím pokojem a zbytkem bytu. Koncept zajišťuje široké využití společných prostor buď jako jeden velký otevřený celek, nebo několik rozdělených částí, kde každá jednotlivá část nabízí naprosté soukromí. Byt má 2 ložnice (s dokonalou zvukovou izolací vzhledem k orientací do klidné ulice), šatnu s prádelnou vedle ložnic, velmi příjemnou velkou koupelnu a extra místnost (bývalé WC, nyní šatna s komorou), kuchyň s kuchyňským barem a veškerými kuchyňskými spotřebiči, jídelnu, která propojuje kuchyň s proskleným obývacím pokojem. Stěna do zahrady lze otevřít úplně a dovolí tak čerstvému vzduchu a uvolňující atmosféře zahrady vstoupit do bytu. Umístění bytu je jednoduše perfektní – v srdci nejlepší rezidenční části Prahy, mezi nejlepšími pražskými restauracemi, bary, divadly a dalšími kulturními možnostmi, které Praha nabízí a přesto v klidné ulici, daleko od rušné dopravy a turistiky. Metro a tramvaj jsou 3 minuty pěšky od domu, 10 minut chůze od centra města (Václavského náměstí). Byt je také perfektní investicí díky své poloze u centra města s kompletními službami a obchody v místě, atraktivnímu designu, vybavení a celkovému komfortu s vysokou průměrnou cenou za noc při maximální obsazenosti (možno doložit). Tento vzácný druh pohodlí, srovnatelné s bydlením v domě se zahradou, se nachází pouhých pár kroků od hlavních pražských atrakcí v místě s nejlepšími službami. Vhodné a komplentě připraveno pro Airbnb. Určitě má mé upřímné doporučení.

Kanalizace

kanalizace

Vytápění

Lokální elektrické

Voda

dálkový vodovod
50.073875
14.435972
Belgická, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
14 000 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně všech poplatků a právních služeb
ID nabídky67205
AdresaBelgická, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavpo rekonstrukci
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha119 m²
Terasaano (23 m²)
Sklepne
Bezbariérový přístupne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Lenka Konečná
makléřka - prodeje; na mateřské dovolené

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter