Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m²), terasa na střeše domu, výtah,

Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah, Praha, krásný, zařízený byt k pronájmu, ulice Žitná, Nové Město, (82,40 m2), terasa na střeše domu, výtah,

Krásný, plně zařízený byt po rekonstrukci o velikosti 3+kk (82,40m²) ve 4.patře exkluzivního funkcionalistického domu z 30. let 20. století, se nachází přímo v centru Prahy v Žitné ulici, nedaleko Václavského náměstí. Dům prošel celkovou rekonstrukcí, je tedy ve skvělém stavu, s domovním vrátným a zabezpečeným vstupem s kamerou. Byt je taktéž po rekonstrukci a sestává ze vstupní haly, samostatné kuchyně, jídelny, obývacího pokoje, ložnice, koupelny, samostatné toalety a komory. V bytě se nacházejí vestavěné skříně, je zde nainstalován bezpečnostní trezor a zabezpečovací zařízení proti požáru. Obytné místnosti jsou vybaveny klimatizací. Z bytu je výhled do zeleně, na kostel Sv. Štěpána, barokní faru se zahradou a do zahrady foniatrické kliniky. Byt je exkluzivní, v centru Prahy, slunný, pohodlný a klidný. Parkovací stání je k dispozici v podzemních garážích ve vedlejším domě za poplatek. Dostupnost MHD – 2 minuty na metro A/C Muzeum, 5 minut na tramvajovou stanici I.P.Pavlova.

Vytápění

ústřední topení
50.077517
14.425214
Žitná, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
28 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4000,- domovní služby + 1300,- internet a TV
ID nabídky67020
AdresaŽitná, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha82,40 m²
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Italsky

Markéta McClellan
makléřka - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter