Tato nemovitost není dostupná

Praha, luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m², podzemní garáž

Praha, luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž Praha, luxusní zařízený byt 3+1 k pronájmu, Mánesova, Vinohrady, 101 m2, podzemní garáž

Nabízíme k pronájmu luxusní byt 3+1 o velikosti 101 m2 situovaný ve 2. nadzemním podlaží bytového domu ve velmi atraktivní lokaci centrální části Vinohrad. V bytě je provedena překrásná pozlacená štuková výzdoba stropu obývacího pokoje a ložnice, které jsou osvětlovány křišťálovými lustry. Byt je plně zařízený luxusním nábytkem, kuchyňskou linkou vybavenou sporákem, mikrovlnnou troubou, myčkou, lednicí a mrazničkou. Vytápění je zajištěno plynovým etážovým kotlem, v bytě je zřízen elektronický zabezpečovací systém. V domě, který v současné době poskytuje maximální komfort rezidenčního bydlení pro náročnou klientelu, se nachází nádherná pozlacená štuková výzdoba, restaurované fládrované původní vstupní dveře do bytů a dále repliky historicky cenných mosazných svítidel společných prostor domu. Dům je vybaven osobním výtahem, výtahem pro automobily, elektronickým zabezpečovacím systémem, napojeným na pult centralizované ochrany bezpečnostní agentury , kamerovým systémem s dlouhodobou archivací záznamu, elektronickým požárním systémem v garážích, rozvodem vysokorychlostního internetu, televize, satelitu a telefonu. Ve všední dny je v domě v provozu denní recepce. V dvorní části objektu na střeše garáží je vybudována terasa se zahradou. Parkování osobních vozidel je za poplatek (4.500 Kč) možné v garážích přímo v objektu domu. Garáže jsou střeženy kamerovým systémem.

50.078034
14.438943
Mánesova, Praha 2 - Vinohrady, Czech Republic
Cena
30 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 4.000 Kč poplatky
ID nabídky66974
AdresaMánesova, Praha 2 - Vinohrady
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha101 m²
Garážano (4500 Kč)
Zařízenoano
PENBD
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Tomáš Vladyka
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter