Tato nemovitost není dostupná

Praha - Uhříněves, kancelářské prostory, sklad, zpevněná plocha k pronájmu, ulice Františka Diviše, 2202 m²,

Praha - Uhříněves, kancelářské prostory, sklad, zpevněná plocha k pronájmu, ulice Františka Diviše, 2202 m2, Praha - Uhříněves, kancelářské prostory, sklad, zpevněná plocha k pronájmu, ulice Františka Diviše, 2202 m2, Praha - Uhříněves, kancelářské prostory, sklad, zpevněná plocha k pronájmu, ulice Františka Diviše, 2202 m2, Praha - Uhříněves, kancelářské prostory, sklad, zpevněná plocha k pronájmu, ulice Františka Diviše, 2202 m2, Praha - Uhříněves, kancelářské prostory, sklad, zpevněná plocha k pronájmu, ulice Františka Diviše, 2202 m2, Praha - Uhříněves, kancelářské prostory, sklad, zpevněná plocha k pronájmu, ulice Františka Diviše, 2202 m2, Praha - Uhříněves, kancelářské prostory, sklad, zpevněná plocha k pronájmu, ulice Františka Diviše, 2202 m2, Praha - Uhříněves, kancelářské prostory, sklad, zpevněná plocha k pronájmu, ulice Františka Diviše, 2202 m2, Praha - Uhříněves, kancelářské prostory, sklad, zpevněná plocha k pronájmu, ulice Františka Diviše, 2202 m2, Praha - Uhříněves, kancelářské prostory, sklad, zpevněná plocha k pronájmu, ulice Františka Diviše, 2202 m2,

Nabízíme k pronájmu dvoupatrový administrativní objekt se sociálním zářízením a kuchyňkou v ulici Františka Diviše, v blízkosti železniční stanice Praha-Uhříněves. V areálu je možnost pronájmu jako celek tyto prostory: 5 kanceláří se sociálním zázemí (540m²), skladové prostory (462m²) a zpevněná plocha o rozloze až 1200m². Parkování možné v areálu na volné, betonové ploše na vyhrazených místech pro až 50 automobilů. Jedná se o patrovou, zděnou, zateplenou, plynem vytápěnou budovu. Osvětlení el. zářivkové nebo pomocí oken. Podlahy jsou v open space prostoru pokryty novým zátěžovým kobercem, v kancelářích plovoucí podlahou a v chodbách se sociálním zázemím dlažbou. Kancelářské a sociální zázemí s kuchyňka jsou součástí budovy.Vytápění je zajištěno pomocí těles ústředního topení s centrálním plynovým kotlem. Elektronické zabezpečovací zařízení je vyvedené na pult centrální ochrany. Sklad – zateplená budova o rozloze 462m² s výškou stropu 4m, vstup do prostor je umožněn 2× vjezdovými plastovými, výsuvnými el.ovládanými vraty o rozměrech 3,5×3 m. Dále je zde k dispozici rozsáhlá zpevněná manipulační plocha pro parkování a bezproblémová dostupnost MHD (ve vzdálenosti 250m se nachází železniční stanice Praha-Uhříněves a autobusová zastávka Nádraží Uhříněves). Veškeré prostory jsou ve výborném stavu a volné.

50.031238
14.593917
Františka Diviše, Praha 10 - Uhříněves, Czech Republic
Cena
146 Kč
za m²
Poplatky+ energie a služby
ID nabídky66922
AdresaFrantiška Diviše, Praha 10 - Uhříněves
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha1 002 m²
Plocha pozemku1 200 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter