Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep

Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep Praha, krásný nezařízený byt 3+kk k pronájmu, ulice Česká, Košíře, balkon, sklep

Nezařízený byt k pronájmu 3+kk (64 m2) se dvěma balkony 12 m2 se nachází v nově dostavěné nástavbě v šestém patře panelového domu v ulici Česká, Praha 5, Košíře. V kuchyni je lednice, mrazák, sklokeramická deska, horkovzdušná trouba. V koupelně je vana, toaleta v oddělené místnosti. Topení centrální. Z bytu je nádherný na Prahu a je zde možnost využít dvě terasy. Občanská vybavenost – restaurace, školka, dětské hřiště a další. Dopravní dostupnost – 1 minutu na stanici autobusů (3 stanice na stanici metra Anděl, linka B). Majitel si přeje pouze dlouhodobý pronájem. Lze pronajmout i samostatnou garáž za zvýhodněnou cenu tisíc pět set korun českých.

50.063356
14.384556
Česká, Praha 5 - Košíře, Czech Republic
Cena
14 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 3000 Kč energie
ID nabídky66906
AdresaČeská, Praha 5 - Košíře
Budovapanelová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro6. patro
Užitná plocha64 m²
Balkónano
Garážano
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter