Tato nemovitost není dostupná

Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč

Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč Pronájem Praha, byt 2+kk, K Sídlišti, Praha 4 - Krč

Nabízíme k pronájmu prostorný apartmán 2+kk v ulici K Sídlišti, v rezidenci Kavčí Hory. Celý apartmán je kompletně vybavený, k dispozici je zde i malý trezor ve skříni. Byt se nachází v přízemním patře s větší terasou a výhledem na společnou zahradu.

Rezidence je postavena v atraktivním tvaru kostky, přičemž se ve vedlejší budově nachází společná recepce, fitness centrum a konferenční místnost, která je všem k dispozici. V ceně nájmu je každý týden úklid, včetně možnosti praní a žehlení, internet, sklepní prostory a jedno parkovací místo v garáži a před domem na malém parkovišti se závorami na čipovou kartu.

K rezidenci je výborná dopravní dostupnost – jedna zastávka autobusem ze stanice Pankrác (metro C). V okolí se rozléhá centrální park a v blízkosti je velké nákupní centrum Arkády. Tato rezidence je navržena tak, aby uspokojila i náročnější klientelu.

50.048844
14.429173
K sídlišti, Praha 4 - Nusle, Czech Republic
Cena
34 900 Kč
za měsíc
Poplatkyvčetně poplatků
ID nabídky66754
AdresaK sídlišti, Praha 4 - Nusle
Budovacihlová
Stavnovostavba
Vlastnictvíosobní
Patropřízemí
Užitná plocha60 m²
Terasaano
Garážano
Sklepano
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Ing. Michal Veselý
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter