Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m², ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 93m2, ulice Strakonická, Hlubočepy, parkování

Kancelářské prostory k pronájmu 93m² se nachází ve třetím patře moderní administrativní budovy s krásným výhledem na řeku v ulici Strakonická, Praha 5, Hlubočepy. Prostory jsou světlé díky francouzským oknům. Na patře je k dispozici společná kuchyňka a sociální zařízený. Budova má non-stop recepci a ostrahu. Nájemci mohou využívat privátní fitness centrum s fitness trenérem přímo v budově. Možnost pronájmu parkování za poplatek. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů a tramvají.

50.050495
14.411159
Strakonická, Praha 5 - Hlubočepy, Czech Republic
Cena
36 662 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + 9.292,- Kč služby + energie náběhová cena 19.074,- Kč na 6 měsíců
ID nabídky66562
AdresaStrakonická, Praha 5 - Hlubočepy
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patro3. patro
Užitná plocha92,92 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBB
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter