Tato nemovitost není dostupná

Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice

Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice Krásný, zařízený byt 3+kk - loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 -Holešovice

Krásný, zařízený byt 3+kk – loft k pronájmu na ulici Na Maninách na Praze 7 – Holešovice. Byt o celkové výměře 136m² se nachází v přestavěné bývalé budově pivovaru. Byt je perfektně architektonicky řešený jedinečné vnitřní uspořádání kombinuje ultra-moderní s funkcemi průmyslového dědictví (velké vnitřní okna, třístupňové uspořádání s oblohou galerie, výška stropu obývacího pokoje 8m, ložnice výška stropu 5m) s mnoha zajímavými prvky. Je zde klenutý strop, ocelové nosníky a litinové sloupy. Kuchyňský bar představuje originální pražské tramvaje Tatra T3 z roku 1960. V bytě s velkými krásnými okny bylo použito hlavně sklo, cihly a beton. Byt je kompletně, moderně zařízený a plně klimatizován. Je zde pračka a sušička. V bytě je telefon, internet, satelit. V domě 24 hodin security a bezpečnostní kamery. Dvě parkovací místa za extra poplatek měsíčně. V areálu najdete supermarket Albert. Dům se nachází v klidné lokalitě, jen 2 minuty od tramvajové zastávky.

50.105908
14.451850
Na Maninách, Praha 7 - Holešovice, Czech Republic
Cena
65 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000 Kč + elektřina
ID nabídky66473
AdresaNa Maninách, Praha 7 - Holešovice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro4. patro
Užitná plocha136 m²
Garážano (2500 Kč/ měsíc)
Výtahano
Zařízenoano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Portugalsky

Antony Young
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter