Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m²) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa

Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa Praha, částečně zařízený byt 2+kk (35m2) k pronájmu, ulice Mrázovka, Smíchov, terasa

Nabízíme Vám částečně zařízený byt 2+kk (35m²) s terasou 5m2 který se nachází ve sníženém přízemí udržovaného cihlového domu v žádané lokalitě Prahy 5 – Smíchov. Dům i byt jsou po rekonstrukci. V kuchyni je varná deska, mikrovlnná trouba. V koupelně sprchový kout, toaleta. V bytě je klimatizace, topení elektrické a v koupelně podlahové. Možnost využívání společné zahrady pro další dva byty. Výborná dopravní dostupnost. Pár kroků od domu jsou stanice tramvaje a stanice metra Anděl. Nedaleko domu se také nachází nákupní a zábavní centrum Nový Smíchov, občanská vybavenost zajištěna. Za domem je velmi pěkný park vhodný k relaxačním procházkám. Klidná lokalita se spoustou zeleně okolo se snadnou dostupností do centra.

50.070513
14.398997
Mrázovka, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
10 850 Kč
za měsíc
Poplatky+ 700 Kč/osoba služby + elektřina, (internetové připojení již zahrnuto v ceně)
ID nabídky66448
AdresaMrázovka, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patrosnížené přízemí
Užitná plocha35 m²
Terasaano (5 m²)
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter