Tato nemovitost není dostupná

Praha, částečně vybavené kancelářské prostory k pronájmu, 51m², ulice Kolbenova

Praha, částečně vybavené kancelářské prostory k pronájmu, 51m2, ulice Kolbenova Praha, částečně vybavené kancelářské prostory k pronájmu, 51m2, ulice Kolbenova Praha, částečně vybavené kancelářské prostory k pronájmu, 51m2, ulice Kolbenova Praha, částečně vybavené kancelářské prostory k pronájmu, 51m2, ulice Kolbenova Praha, částečně vybavené kancelářské prostory k pronájmu, 51m2, ulice Kolbenova Praha, částečně vybavené kancelářské prostory k pronájmu, 51m2, ulice Kolbenova Praha, částečně vybavené kancelářské prostory k pronájmu, 51m2, ulice Kolbenova Praha, částečně vybavené kancelářské prostory k pronájmu, 51m2, ulice Kolbenova Praha, částečně vybavené kancelářské prostory k pronájmu, 51m2, ulice Kolbenova Praha, částečně vybavené kancelářské prostory k pronájmu, 51m2, ulice Kolbenova

Nabízíme částečně vybavené kancelářské prostory k pronájmu o celkové rozloze 51m², které se nachází ve 2.patře cihlové budovy v ulici Kolbenova, Vysočany. K dispozici jsou kancelářské prostory, recepce, společná kuchyně, předsíň, samostatné WC a velká terasa do vnitrobloku. Možnost využití garážového stání za příplatek. Stanice metra linky B – Vysočanská a autobusové zastávky jsou ve vzdálenosti 2 min.chůze. V blízkosti 200 metru se nachází nákupní centrum Fenix.

50.111426
14.504010
Kolbenova, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
9 500 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky 2700Kč
ID nabídky66411
AdresaKolbenova, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha51 m²
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter