Tato nemovitost není dostupná

Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor!

Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor! Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor! Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor! Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor! Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor! Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor! Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor! Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor! Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor! Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor! Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor! Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor! Jedna z posledních investičních příležitostí na Kampě - půdní prostor!

Jedna z posledních investičních příležitostí či prestižního luxusního bydlení na Kampě, Malá Strana! Půdní prostor cca 110m², s odečtem kosení cca 80m². Dle projektu možno dispozičně řešit jako 3+kk+malá terasa. Již vydané platné stavební povolení – stavba započata. Orientace oken: vikýřová okna do dvora – jih, vertikální klasická okna do Kampa parku, sever – pohled směr Karlův Most. Situace v družstvu velmi příznivá – anuita již splacena, převod do vlastnictví plánován po rekonstrukci domu, která již probíhá a bude dokončena maximálně v horizontu dvou let. Již hotová čelní fasáda, střechy a veškeré rozvody v domě. Nyní probíhá rekonstrukce vnitřních pavlačí. Plánuje se zadní fasáda. Poloha domu je unikátní: za domem teče Čertovka a staré mlýnské kolo dotváří už tak nanejvýš malebnou atmosféru Kampy. Vstoupíte-li do dvora domu, dýchne na Vás klid. Odhad zisku z krátkodobých pronájmu při dispozici 3+kk (4 lůžka) – 100 000,– měsíčně – návratnost investice do 10let. Lokalita: 5 min pěší chůzí Karlův Most, Malostranské náměstí, Petřín. Cena za nemovitost nyní 11mil. Je možné si objednat dokončení, poté se cena adekvátně navýší.

Vytápění

ústřední topení vlastní plynový kotel
50.082360
14.406519
Všehrdova, Praha 1 - Malá Strana, Czech Republic
Cena
11 000 000 Kč
celková cena
ID nabídky6630
AdresaVšehrdova, Praha 1 - Malá Strana
Budovacihlová
Stavve výstavbě
Vlastnictvídružstevní
Patro3. patro
Užitná plocha80 m²
Terasaano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

archivní zakázka
makléř

Kancelář: Centrála Praha

E-mail: info@homesweethome.cz

Pevná linka: +420 222 312 488

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter