Nebytový prostor 22,7 m² k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost

Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost Nebytový prostor 22,7 m2 k prodeji, Praha 6 - Dejvice, ulice Na Hutích, investiční příležitost

Nabízíme k prodeji nebytový prostor o užitné ploše 22,7 m2, který se nachází v ulici Na Hutích, Praha 6 – Dejvice. Tento nebytový prostor se nachází v šestém patře cihlového domu s výtahem a sestává z chodby, ložnice s postelí vyrobenou na míru (150×210 cm), koupelny se sprchovým koutem a toaletou a malého pokoje s klavírem a kuchyňským koutem. Prostor byl kolaudován jako fotokomora, v současné době je zapsán jako dílna nebo provozovna, z tohoto důvodu zde není možné zřídit trvalé bydliště, ideální koupě na investici. V bytě nejsou okna s denním světlem, pouze tři okna směřující do světlíku. Na podlahách je položena plovoucí podlaha a dlažba, podlaha kompletně odhlučněna. V ceně je vybavení na fotografiích kromě nástěnných zrcadel. Vytápění elektrické, ohřev vody bojlerem, vzduchotechnika, 3 bezp. kamery s nahráváním. Parkování možné na ulici – modrá zóna. Dům je ve velmi dobrém stavu včetně střechy (2014). V lokalitě je veškerá občanská vybavenost: restaurace, obchody, školy, školky, lékaři, atd. Pro chvíle relaxace můžete využít nedaleký park Stromovka či Šárecké údolí, sportovní vyžití nabízí blízký areál Juliska – horolezecká stěna, posilovna, lukostřelba, sauna… Ke kulturnímu vyžití přispívá Divadlo Semafor, Divadlo Spejbla a Hurvínka. Ideální dopravní dostupnost na letiště či napříč celou Prahou zajišťuje metro A – Dejvická, tramvajové a autobusové zastávky. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléřku.

Vytápění

Lokální elektrické
50.099305
14.397221
Na hutích, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
1 895 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně provize, daň z nabytí nemovitých věcí platí kupující
ID nabídky66293
AdresaNa hutích, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro6. patro
Počet pater6
Užitná plocha23 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter