Tato nemovitost není dostupná

Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun.

Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun. Zemědělský objekt, farma a byt 4+kk k prodeji, pozemek, skladovací prostory, skleníky, Beroun.

Nabízíme k prodeji zemědělskou usedlost s plochou .....m2 s možností bydlení v zrekonstruovaném bytě 4+kk a užitné ploše ???m2, který se nachází v příjemné a dobře dostupné lokalitě města Beroun. Pozemek je situován na okraji města, v přírodě, kde v okolí je jen chatová osada a cyklostezka, která vede hned vedle pozemku (majitel nemovitosti zde přes léto poskytoval občerstvení a mělo to úspěch). Na pozemku se nachází velké skleníky, velká garáž a bývalá kotelna. v hlavní budově je rekonstrukcí udělaný byt 4+kk. Byt 4+kk je jednopodlažní a sestává se ze tří neprůchozích pokojů, obývacího pokoje s kuchyňskou linkou, chodby, koupelny a toalety. Dům má velkou garáž, která je využívána jako skladovací prostory. Původně objekt sloužil jako velkopěstírna orchideí. Komín je součástí bývalé kotelny na vytápění skleníku . Nyní bez využití. Ve městě Beroun je veškerá občanská vybavenost. Výborné spojení i do Prahy po dálnici D5 nebo vlakem. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléře.

49.967205
14.086284
Beroun, Beroun (Okres Beroun), Czech Republic
Cena Info v RK
Poplatkycena je uvedena včetně daně z nabytí nemovité věci
ID nabídky66118
AdresaBeroun, Beroun (Okres Beroun)
Patropřízemí
Půdní prostoryne
Terasane
Balkónne
Bazénano
Garážano
Sklepne
Výtahne
Bezbariérový přístupano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky Německy

Michaela Csizmárová
makléřka

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter