Tato nemovitost není dostupná

Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m², Dobřichovice, Jiráskova ulice

Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice Pěkný dvougenerační rodinný dům k prodeji, 263 m2, Dobřichovice, Jiráskova ulice

Nabízíme k prodeji pěkný dvougenerační rodinný dům o užitné ploše 263, který se nachází v ulici Jiráskova v obci Dobřichovice. Tento samostatný rodinný dům pochází z roku 1971 a sestává ze dvou bytových jednotek 3+1 a technického zázemí ve sklepních prostorách. V roce 1992 byla položena nová střecha a byly zrekonstruovány koupelny, v roce 1997 pak došlo k výměně rozvodů a byla vyměněna původní okna za plastová. Přízemí domu sestává ze dvou pokojů – jeden s krbem, druhý s terasou, ložnice, kuchyně a koupelny s WC, v prvním patře se nachází bytová jednotka se stejnou dispozicí a dvěma balkony. Ve sklepě je umístěno tepelné čerpadlo a kotel na tuhá paliva, dále je zde dílna, kterou je možné využívat jako garáž či prádelnu, a kancelář – možné využívat jako sklad. Dům je obklopen okrasnou zahradou s jabloněmi, meruňkami, malinami a rybízem, zeleninu lze pěstovat ve skleněném skleníku. Nachází se zde také vyhřívaný bazén s pískovou filtrací o ploše 6×4 m, kůlna, přístřešek na zahradní náčiní či věšení prádla a sklípek na uskladnění ovoce a zeleniny o rozměrech 3×2 m². Dobřichovice jsou malebné město rozkládající se na obou březích řeky Berounky 20 minut autem od kraje Prahy po Strakonické, 25 minut PID, výborné vlakové spojení. Ve městě je veškerá občanská vybavenost. Na své si přijdou i milovníci cyklistiky. Pro více informací či prohlídku kontaktujte makléřku.

Kanalizace

kanalizace

Voda

místní zdroj
49.932551
14.276529
Jiráskova, Dobřichovice, Czech Republic
Cena
5 990 000 Kč
celková cena
Poplatkycena včetně realitních a právních služeb, poplatníkem daně z nabytí nemovitých věcí je kupující
ID nabídky66117
AdresaJiráskova, Dobřichovice
Budovasmíšená
Stavdobrý
Vlastnictvíosobní
Počet pater2
Užitná plocha263 m²
Plocha pozemku976 m²
Zahradaano (821 m²)
Bazénano
Garážano
Sklepano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Ing. Hedvika Černochová
makléřka - prodeje

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter