Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 65m², ulice Jandova, Vysočany

Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 65m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 65m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 65m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 65m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 65m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 65m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 65m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 65m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 65m2, ulice Jandova, Vysočany Praha, kancelářské prostory k pronájmu, 65m2, ulice Jandova, Vysočany

Nabízíme k pronájmu nezařízené kancelářské prostory o celkové rozloze 65m², které se nachází v 1.patře administrativního domu bez výtahu. Jedná se o dům z první republiky, který v posledních letech prošel kompletní rekonstrukcí vč. kancelářských prostor a schodiště. Objekt má čtyři nadzemní podlaží a jedno podzemní podlaží. Jako obkladové materiály zde byl použit přírodní kámen a žula. V domě je rozvedena moderní telefonní ústředna, internetové připojení, strukturovaná kabeláž a TV + satelit. Vstup do domu je na elektronický čip. Klimatizace, parkety, vlastní vytápění plynovým kotlem. Kancelářské prostory mají k dispozici kuchyňský kout a toaletu. Nedaleko budovy se nachází obchodní centrum Fénix. V okolí je veškerá občanská vybavenost. Parkování je možné si zajistit např. na hlídaném parkovišti, které se nachází naproti v parkovacím domě za poplatek (není v ceně nájmu).

50.111960
14.502734
Jandova, Praha 9 - Vysočany, Czech Republic
Cena
16 900 Kč
celková cena
Poplatky+ poplatky 2.000,- + elektřina a plyn
ID nabídky66070
AdresaJandova, Praha 9 - Vysočany
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro1. patro
Užitná plocha65 m²
Zařízenone
PENBD
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Aleš Vladař
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter