Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m², Jindřicha Plachty, Smíchov

Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov Praha, krásný zařízený byt 3+1 k pronájmu (může být i částěčně zařízený), 84m2, Jindřicha Plachty, Smíchov

Nabízíme k pronájmu jedinečný byt 3+1. Kompletně zařízený slunný byt může být pouze částečně zařízený – dle přání klienta. Stylový byt se nachází v prvním patře bez výtahu krásného secesního domu z 19.století. Dům prošel kompletní rekonstrukcí. Nachází se v oblíbené lokalitě nedaleko Vltavy, v ulici Jindřicha Plachty na Smíchově. Byt je velmi světlý, původní parkety, starožitná dlažba, vitrážová skla. Skloubení moderního bydlení s duchem minulosti. Je zde světlý obývací pokoj, dvě neprůchozí ložnice (jedna zamýšlená jako hlavní ložnice a druhá jako dětský pokoj), koupelna s vyhřívanou podlahou, rohovou vanou, samostatné wc. Moderní kuchyně kompletně zařízená – indukční varná deska, myčka, mikrovlnka, trouba, lednice. Lze nechat i nádobí. V technické místnosti je k dispozici pračka a sušička. Příjemné nadčasové bydlení ve velmi žádané lokalitě Prahy 5, na Smíchově na Andělu. Jen pár kroků od Hořejšího nábřeží. Kompletní občanská vybavenost, nedaleko obchodní centrum (kina, restaurace, fitness). Skvělá dopravní dostupnost. Metro B nebo tramvajová zastávka jen pár kroků.

50.070474
14.406701
J. Plachty, Praha 5 - Smíchov, Czech Republic
Cena
22 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky (cca 2500 -3500.- Kč elektřina, voda, internet)
ID nabídky66027
AdresaJ. Plachty, Praha 5 - Smíchov
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro1. patro
Užitná plocha84 m²
Garážne
Výtahne
Zařízenoano/ne
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Richard Dobiaš
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter