Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu v krásné plně zrenovované budově, 84m², Nové Město

Praha, kancelářské prostory k pronájmu v krásné plně zrenovované budově, 84m2, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu v krásné plně zrenovované budově, 84m2, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu v krásné plně zrenovované budově, 84m2, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu v krásné plně zrenovované budově, 84m2, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu v krásné plně zrenovované budově, 84m2, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu v krásné plně zrenovované budově, 84m2, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu v krásné plně zrenovované budově, 84m2, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu v krásné plně zrenovované budově, 84m2, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu v krásné plně zrenovované budově, 84m2, Nové Město Praha, kancelářské prostory k pronájmu v krásné plně zrenovované budově, 84m2, Nové Město

Reprezentativní kancelářské prostory k pronájmu na Novém Městě. Kanceláře o celkové výměře 84m² se nacházejí ve 2. patře plně zrenovované budovy s výtahem a 24 hodinovou ostrahou a recepcí. Tyto prostory jsou klimatizované a mají otevíratelná okna, je zde dostatek telefonních linek a připojení k internetu. Kanceláře mají vynikající dopravní dostupnost jak autem (možnost parkování), tak i tramvají a metrem. V blízkosti se nachází stanice metra B Náměstí republiky a B, C Florenc.

50.092434
14.435124
Klimentská, Praha 1 - Nové Město, Czech Republic
Cena
28 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ DPH + 9156 Kč služby + DPH
ID nabídky66024
AdresaKlimentská, Praha 1 - Nové Město
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patro2. patro
Užitná plocha84 m²
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky

Archivní zakázka - TH
makléř

Kancelář: Centrála Praha

Pevná linka: +420 222 312 488

E-mail: info@homesweethome.cz

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter