Tato nemovitost není dostupná

Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m²), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování

Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování Praha, krásný nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m2), ulice Petržílkova, Stodůlky, balkon, parkování

Nezařízený byt k pronájmu 2+kk (80m²) s balkonem se nachází ve 20. patře domu s výtahem v ulici Petržílkova, Praha 5, Stodůlky. V kuchyni je sklokeramická deska, mikrovlnná trouba, digestoř, myčka, lednice. V koupelně je vana. Podlahy kvalitní dřevěné a dlažba. V bytě je množství úložných prostorů. Dům má recepci a je střežený kamerovým systémem. K bytu patří garážové stání a sklep. Možnost internetu. Občanská vybavenost – restaurace, supermarket, kavárny, lékárna, pošta a další. Dopravní dostupnost – 1 minutu na stanici autobusů nebo 3 minuty na stanici metra Nové Butovice.

50.050846
14.345131
Petržílkova, Praha 5 - Stodůlky, Czech Republic
Cena
15 500 Kč
za měsíc
Poplatky+ poplatky 4000 Kč + elektina
ID nabídky66009
AdresaPetržílkova, Praha 5 - Stodůlky
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Vlastnictvíosobní
Patro20. patro
Užitná plocha80 m²
Balkónano
Garážano
Sklepano
Výtahano
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter