Tato nemovitost není dostupná

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 57m², ulice U Slovanky, Libeň, parkování

Praha, kancelářské prostory k pronájmu 57m2, ulice U Slovanky, Libeň, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 57m2, ulice U Slovanky, Libeň, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 57m2, ulice U Slovanky, Libeň, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 57m2, ulice U Slovanky, Libeň, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 57m2, ulice U Slovanky, Libeň, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 57m2, ulice U Slovanky, Libeň, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 57m2, ulice U Slovanky, Libeň, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 57m2, ulice U Slovanky, Libeň, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 57m2, ulice U Slovanky, Libeň, parkování Praha, kancelářské prostory k pronájmu 57m2, ulice U Slovanky, Libeň, parkování

Nové kancelářské prostory k pronájmu 57m² se nachází v přízemí administrativní budovy s výtahem v ulici U Slovanky, Praha 8, Libeň. Jedná se jednu místnost. Na patře jsou společné toalety. Velkou výhodou je prostorná jídelna pro zaměstnance, která se nachází v prvním patře budovy. Oplocené parkování je již v ceně nájmu. Občanská vybavenost – supermarket, lékárna, restaurace. Dopravní dostupnost – 2 minuty na stanici autobusů a stanici metra Ládví, linka C. Možnost pronájmu více kanceláří v domě.

50.125354
14.467754
U Slovanky, Praha 8 - Libeň, Czech Republic
Cena
180 Kč
měsíčně za m²
Poplatky+ DPH + služby
ID nabídky65989
AdresaU Slovanky, Praha 8 - Libeň
Budovasmíšená
Stavvelmi dobrý
Patropřízemí
Užitná plocha57 m²
Výtahano
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter