Tato nemovitost již byla pronajata

Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 3+kk (97m²), ulice Na Kuthence, Dejvice, parkování

Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 3+kk (97m2), ulice Na Kuthence, Dejvice, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 3+kk (97m2), ulice Na Kuthence, Dejvice, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 3+kk (97m2), ulice Na Kuthence, Dejvice, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 3+kk (97m2), ulice Na Kuthence, Dejvice, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 3+kk (97m2), ulice Na Kuthence, Dejvice, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 3+kk (97m2), ulice Na Kuthence, Dejvice, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 3+kk (97m2), ulice Na Kuthence, Dejvice, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 3+kk (97m2), ulice Na Kuthence, Dejvice, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 3+kk (97m2), ulice Na Kuthence, Dejvice, parkování Praha, nezařízené kancelářské prostory k pronájmu 3+kk (97m2), ulice Na Kuthence, Dejvice, parkování

Nezařízené prostory k pronájmu 3+kk (97m²) se nachází ve sníženém přízemí vilového domu v ulici Na Kuthence, Praha 6, Dejvice. Prostor má vlastní vchod. Je zde kuchyňka, koupelna se sprchovým koutem a dvěma toaletami. K dispozici je internet, telefon, video zvonek. Topení plynové. K dispozici je také parkovací stání. Nájemci mohou využívat zahradu u domu. Občanská vybavenost – restaurace, supermarket, kavárna, lékárna a další. Dopravní dostupnost – 1 minutu na stanici autobusů.

50.105545
14.372220
Na Kuthence, Praha 6 - Dejvice, Czech Republic
Cena
18 000 Kč
za měsíc
Poplatky+ 2500 Kč poplatky
ID nabídky65973
AdresaNa Kuthence, Praha 6 - Dejvice
Budovacihlová
Stavvelmi dobrý
Patrosnížené přízemí
Užitná plocha97 m²
Zařízenone
PENBG
K dispozici odihned

Kontaktovat makléře

Česky Anglicky

Matěj Urbánek
makléř - dlouhodobé pronájmy

Kancelář: Centrála Praha

Vaše zpráva bohužel nebyla odeslána.
Váš vzkaz byl úspěšně odeslán

Děkujeme za Váš zájem

V současné době zpracováváme Váš požadavek. Do 24 hodin se Vám náš makléř ozve zpět. Můžete také využít naší bezplatnou linku 800 800 505.

Reference

Za poslední dobu jsem poznala desítky makléřů a realitních kanceláří, ne-li ještě víc, a vy jste jediná, o kom lze říct, že je "opravdu dobrý makléř".

Více informací

Prodávejte s námi

  • profesionálně vyškolení makléři
  • více jak 10 let zkušeností na trhu s nemovitostmi
  • propracovaná inzerce po celém světě, Vaše nemovitosti nezapadnou
  • kvalitní prodejní servis včetně advokátních služeb
  • široká databáze poptávajících
  • regionální zastoupení v České republice
  • zákaznická linka zdarma na 800 800 505

Facebook  Twitter